197266-2021 - PlaneringSverige-Lidköping: Vägtransporter
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Samverkansavtal livsmedel
Referensnummer: 2021-46
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med denna RFI är att få in synpunkter på vårt upplägg av upphandling gällande samarbetsavtal.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15110000 Kött, 15111000 Nötkött, 15119300 Vilt
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI som avser att få in synpunkter på vårt upphandlingsupplägg