2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätstationer och transformatorer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leveranser till Sinfras medlemmar av nätstationer och transformatorer samt tillhörande produkter och tjänster.
Intern identifierare: 24/15
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31170000 Transformatorer, 31213200 Distributionstransformatorer, 31213300 Kabeldistributionsskåp, 31230000 Delar till eldistributions- eller reglerutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000