197346-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Drift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen
BeskrivningDrift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen
Intern identifierareKOM-420213
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift och underhåll av VViS-stationer i Västra Regionen