197357-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Tyresö: Golvläggning och beläggning
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Golvarbeten och golventreprenadtjänster
Referensnummer: 22/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45432100 Golvläggning och beläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45431000 Golv- och plattläggning, 45432110 Golvläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen