2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning och automatlager till Sterilteknik och logistik
Beskrivning: Upphandling av utrustning och automatlager till Sterilteknik och Logistik, Karolinska Universitetssjukhuset i Solna. Upphandlingen är uppdelad i två delområden: Sterilcentral och Sterilförrådet.
Intern identifierare: K 2024-4550
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000