2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kalkning av sjöar och vattendrag
Beskrivning: Kalkning av kommunens sjöar och vattendrag samt separata tjänster som reparation av doserare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106489:Lot:1