2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mejeriprodukter 2026
Beskrivning: Upphandlingen innefattar köp och distribution av mejeriprodukter för kommunerna Piteå, Älvsbyn, Arvidsjaur och Arjeplog.
Intern identifierare: 26INK008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000