2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedel på rekvisition 2025 SLL450, del 3
Beskrivning: Upphandling av aflibercept 114,3 mg/mL och tocilizumab 20 mg/mL
Intern identifierare: FSN 2025-0158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000