197598-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System för att klassificera vårdproduktion enligt ACG
Referensnummer: 2022-O002667
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
II.1.4.
Kort beskrivning