Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 4 000 000,00 SEK
Uteslutningsgrunder