2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grafisk formgivning
Beskrivning: Upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 2.3.1-2026-010775
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på vara/tjänst
Beskrivning: Grafisk produktion enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1865315-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1865317-1
Huvudklassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik