197682-2020 - ÄndringSverige-SÖDERTÄLJE: Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1008 Debiteringsmätare och insamlingssystem för el, fjärrvärme och VA
Referensnummer: TI 2020-1008
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av debiteringsmätare och mätvärdesinsamlingssystem för el, fjärrvärme och vatten inklusive installation, test och driftsättning