2. Förfarande
Förfarande
Titel: Griptänger och stödstänger
Beskrivning: Upphandling av griptänger och stödstänger
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Griptång aktiv
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120706:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Lätt griptång, Aktiv
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120706:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Griptång Passiv
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120706:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Stödstång
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120706:Lot:4