2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn: Utökning av avtalet avseende Adaca Authority
Beskrivning: Se beskrivning i bifogade dokument
Intern identifierare: RS 2026 480
Föremålet för upphandlingen
Huvudklassificering (cpv): 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät
Ytterligare klassificering (cpv): 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000