See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förvaltning, support och utveckling av kommunens webbplatser
Beskrivning: Upphandling som ämnar resultera i ramavtal för successiva avrop av förvaltning och utveckling av interna och externa webbplatser i Östhammars kommun.
Intern identifierare: KS-2024-58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: IT-leverantör för förvaltning av intern och extern webbplats
Beskrivning: Östhammars kommun bjuder härmed in leverantörer till upphandling avseende teknisk support för externa och interna webbplatser samt löpande vidareutveckling och nyutveckling.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Optimizely
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Wordpress