2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224 inom Västernorrlands län och Jämtlands län
Beskrivning: Kontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224
Intern identifierare: KOM-419705
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kontraktsuppföljning i entreprenadskede samt byggledning i projekt Mittbanan, på bandel 212, 223 och 224 inom Västernorrlands län och Jämtlands län