197761-2026 - Resultat
Sverige – Avfallstjänster – Transport, mottagning och slutbehandling av tryckimpregnerat trä
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport, mottagning och slutbehandling av tryckimpregnerat trä
BeskrivningNjudung Energi Vetlanda AB inbjuder till anbudsinlämning i samordnad upphandling avseende Transport, mottagning och slutbehandling av tryckimpregnerat trä, tillsammans med Aneby Miljö & Vatten AB, Eksjö Energi AB och Nässjö Affärsverk AB.
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001