197882-2026 - Resultat
Sverige – Rengöring av avfallsbehållare – Kärltvätt och rengöring av golv i återvinningsrum inom AB Gavlegårdarnas fastighetsbestånd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKärltvätt och rengöring av golv i återvinningsrum inom AB Gavlegårdarnas fastighetsbestånd
BeskrivningAB Gavlegårdarna har ett väl utbyggt system för hushållsnära källsortering av avfall. De kärl och återvinningsrum behöver kontinuerlig rengöring.
Intern identifierare50874
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKärltvätt och rengöring av golv i återvinningsrum inom AB Gavlegårdarnas fastighetsbestånd