2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsrelaterat stöd
Beskrivning: KTH behöver kunna erbjuda arbetsrelaterat stöd som skiljer sig från det stöd som ges från HR-funktionen både centralt och lokalt på KTH samt det stöd som företagshälsovården enligt gällande avtal i dag ger när det gäller arbetsrelaterad ohälsa. Mer information om tjänsterna finns i upphandlingsdokumentet med bilagor.
Intern identifierare: HS-2025-2682
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (2)
Beskrivning: Kungliga Tekniska högskolan, KTH, inbjuder härmed till att lämna anbud i denna upphandling av arbetsrelaterat stöd. Upphandlingen består av två (2) områden som anbudsgivare ska lämna anbud på. Upphandlingen ska resultera i ett ramavtal med en (1) leverantör. Vi bedömer att en och samma leverantör lättare kan skapa sig en helhetsbild av KTH samt sätta sig in i vår verksamhet över tid, och därigenom erbjuda systematiskt, relevant stöd och kompetens i de tjänster och uppdrag vi efterfrågar. Dessutom hänger uppdragen ofta ihop. Avtalstiden är beräknad till totalt fyra år
Intern identifierare: 1844479-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1822820-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 1
Intern identifierare: 1827662-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 2
Intern identifierare: 1827665-3