2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Karlsborg
Beskrivning: Sakkunnigt biträde till de förtroendevalda revisorerna/lekmannarevisorerna i deras granskning av kommunens nämnder och styrelser och vid granskning av kommunalförbund och kommunala bolag.
Intern identifierare: 23/87
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall 2016