19801-2019 - ÄndringSverige-Motala: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd Projektering VA, gata, mark m.m
Referensnummer: UH-2018-191
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för konsultstöd projektering inom VA, gata, mark m.m. för avrop vid behov.