198025-2018 - ResultatSverige-Trelleborg: Tjänster för drift av anläggning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arrendator till Dalabadets camping
Referensnummer: SEN 2018/113
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs kommun inbjuder till intresseanmälan för deltagande i konkurrenspräglad dialog avseende arrende av Dalabadets camping i Trelleborg.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55200000 Camping och andra korttidsinkvarteringar (ej hotell), 55220000 Campingplatstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen