198049-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Djurfoder – Foder-växt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFoder-växt
BeskrivningUpphandlingen avser foder-växt till Blekinge Naturbruksgymnasium.
Intern identifierare23/81
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
Ytterligare klassificering (cpv): 15610000 Sädesprodukter, 24440000 Diverse gödselmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
BeskrivningUpphandlingen avser Foder-växt till Blekinge Naturbruksgymnasium.
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDjurfoder (1)
BeskrivningEnl UHD.
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKvalificeringskrav