See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrastinjektorer för MR, till Region Skåne
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för kontrastinjektorer inklusive maskinbundet förbrukningsmaterial för användning vid diagnostiska undersökningar med Magnetresonans (MR) i Region Skåne.
Intern identifierare: 2024-O002298
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 2024-O002298-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling
Intern identifierare: 2024-O002298-2