2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Aferesutrustning
Beskrivning: RFI (Request for information) , VGR efterfrågar heltäckande information på marknaden gällande Aferesutrustning för cellinsamling och behandlingsterapeutiska Afereser till Sahlgrenska universitetssjukhuset.
Intern identifierare: RS 2026-01789
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)