198189-2024 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Kvarntorpets förskola Byggentreprenad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvarntorpets förskola Byggentreprenad
BeskrivningNybyggnation av förskola inklusive utemiljö - byggentreprenad
Föregående meddelande3761-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90285:Lot:1