198195-2018 - ResultatSverige-Motala: Företagshälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: UH-2018-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Företagshälsovård Boxholm, Vadstena, Ydre och Ödeshög.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Boxholms kommun samt AB Boxholmshus och AB Boxholmsteknik.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Vadstena kommun samt Vadstena fastighets AB och Vadstena Turism & Näringsliv AB.
Del nr: 2
Ydre kommun
Del nr: 3
Ödeshögs kommun samt Ödeshögsbostäder AB.
Del nr: 4