19820-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycktjänster – Printtjänster insättningsgarantin och investerarskyddet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPrinttjänster insättningsgarantin och investerarskyddet
BeskrivningDenna upphandling avser att säkerställa Riksgäldens behov av avtal för printtjänster i händelse av att ett ersättningsfall eller liknande inträffar inom insättningsgarantin och investerarskyddet.
Intern identifierareRG 2024/910
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa villkor
BeskrivningAvser de administrativa villkoren i upphandlingsdokumenten
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på tjänsten