2. Förfarande
Förfarande
Titel: (6610) Biltvätt till förarprov - Falun
Beskrivning: Avrop av Dynamiskt Inköpssystem Biltvätt, 15231, Biltvätt
Intern identifierare: KOM-419952
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: (6610) Biltvätt till förarprov - Falun