198222-2025 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Digitala lås - Ordinärt boende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala lås - Ordinärt boende
BeskrivningUpphandlingen avser digitala lås för brukare i ordinärt boende samt medicinskåp för samma brukargrupp.
Intern identifierare07.25-A
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 48000000 Programvara och informationssystem, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 98514000 Hemtjänst
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000