See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Revisionstjänster till lekmannarevisorer i Kävlinge,-Svedala och Lomma kommun.
Intern identifierare: 23/29
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212200 Internrevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del