Kiruna kommun (212000-2783) avser att upphandla Specialinredning och Lös inredning för det nya Badhuset som planeras att vara färdigställt för invigning i december 2023.
Vi planerar att annonsera upphandlingen i maj månad.
Välkomna att delta i upphandlingen!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaHögsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 2Den upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
1) Specialinredning för badhus
2) Lös inredning
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Del nr: 1) Specialinredning för badhus, 2) Lös inredning (för kontor, arbete, konferens, mm)
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39144000 Badrumsmöbler, 39200000 Inredning, 39290000 Diverse inredning, 39516000 Inredningsartiklar, 44410000 Badrums- och köksartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Specialinredning för badhus samt övrig lös inredning