2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glasmästeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Håbo kommuns behov av Glasmästeritjänster. Arbeten som kommer att efterfrågas inom ramavtalet är främst oplanerade insatser, reparationer efter skadegörelse, men även mindre service- och underhållsåtgärder kan bli aktuella.
Intern identifierare: UH-25-47963
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45441000 Glassättning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Glasmästeritjänster