See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsservice
Beskrivning: Laholmshem AB samt bolagets dotterbolag avser teckna ramavtal avseende fastighetsservice inom fackområden Tvättstuge-, Storköks- och Vitvaruservice.
Intern identifierare: LH 24/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Vitvaruservice
Beskrivning: Fastighetstjänster
Intern identifierare: 24/17
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Vitvaruservice....
Intern identifierare: 24/17-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Vitvaruservice--
Intern identifierare: 24/17-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Vitvaruservice-- (1)
Intern identifierare: 24/17-3