198487-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Resebyråtjänster och liknande tjänster – Train tickets within the EU and to the United Kingdom
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrain tickets within the EU and to the United Kingdom
BeskrivningOnline and offline booking of train tickets within the EU and to the United Kingdom
Intern identifierareV 2024/681
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMallar Engelska (2)