Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pannrengöring - torrblästring och robotspolning
Referensnummer: 2/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90913100 Tankrengöring
II.1.4.
Kort beskrivning
Pannrengöring (pannor, överhettare, economizers) med torrblästring eller robotspolning samt därmed sammanhängande arbeten på Sysavs anläggningar runtom södra Skåne (primärt Malmö).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90913000 Tankrengöring och reservoarrengöring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen