2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av maskindiskmedel och torkmedel samt tillhörande automatiska doseringsutrustningar. Den omfattar även närliggande utrustning och produkter som används för rengöring i storkök och storköksmaskiner. I upphandlingen ingår dessutom service, funktionskontroll och vid behov justering av doseringsutrustning, så att korrekt och säker funktion säkerställs under avtalstiden
Intern identifierare: 713/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39830000 Rengöringsmedel, 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Maskindiskmedel