198662-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel - grossist till kommunerna Essunga, Grästorp och Lidköping
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - grossist till kommunerna Essunga, Grästorp och Lidköping
BeskrivningUpphandlingen avser livsmedel - grossist till kommunerna Essunga, Grästorp och Lidköping.
Intern identifierare2025-2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000