2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för ärende- och dokumenthantering samt diarieföring
Beskrivning: .
Intern identifierare: UPH-2018-0398
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48311100 Dokumenthanteringssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 22456000 Licenser, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72253200 Stödtjänster för system, 79560000 Arkivering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Systemstöd för ärende- och dokumenthantering samt diarieföring