198845-2020 - ÄndringSverige-Falkenberg: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktionsskrivare
Referensnummer: SVN2020-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hyra av en styck fabriksny produktionskrivare med tillhörande utrustning inklusive leverans, installation, utbildning, service och underhåll till Falkenbergs kommuns interna kontorsserviceenhet.
Även bortforsling av befintlig utrustning ingår.
Hyres- och fullserviceavtal tecknas för en period om 60 månader.