See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installationer av säkerhetssystem i kommunens fastigheter
Beskrivning: Ramavtal med Entreprenör för löpande säkerhetsanläggnings-, tele- och larminstallationsarbeten med successiva avrop när behov uppkommer i den löpande verksamheten.
Intern identifierare: KS/2024/0385/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32235000 Slutet övervakningssystem, 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000