Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45442100 Målning
Ytterligare klassificering (cpv): 44812400 Material för målning och tapetsering, 45261220 Målning av tak och övrig ytbehandling, 45261221 Målning av tak, 45442110 Målning av byggnader, 45442121 Målning av byggnadsverk, 45442180 Ommålning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Kompletterande information: -