198899-2024 - Resultat
Sverige – Installation av ventilation – Kvarntorpets förskola Luftentreprenad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKvarntorpets förskola Luftentreprenad
BeskrivningNybyggnation av förskola inklusive utemiljö - luftentreprenad
Föregående meddelande3758-2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90288:Lot:1