Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brunch, lunch och middag
Referensnummer: 212/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
II.1.4.
Kort beskrivning
Brunch, lunch och middag med socialt företagande.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 8 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15811100 Bröd, 15894200 Färdiglagad mat, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55520000 Catering