198956-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Sanitetsgods
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VVS-material
Referensnummer: RJL 2023/928
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44411000 Sanitetsgods
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser VVS-material av förbrukningskaraktär till Region Jönköpings läns olika verksamheter.
Omfattning
Uppdraget avser Upphandlingen avser VVS-material av förbrukningskaraktär till Region Jönköpings läns olika verksamheter. Uppdraget ska genomföras i den omfattning och i enlighet med de krav och villkor som anges i upphandlingsdokumenten.
Uppdragets innehåll och omfattning specificeras i upphandlingsdokumentets Kravspecifikation och i förekommande fall även i Bilaga Produktspecifikation.