2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Automated Biometric Identification System (ABIS)
Beskrivning: Migrationsverket vill med denna RFI undersöka vad marknaden kan erbjuda gällande ett Automated Biometric Identification System (ABIS).
Intern identifierare: 3.2.7-2025-2734
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem