2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilstransport- och kranbilstjänster
Beskrivning: Se anbudsinbjudan
Intern identifierare: Dnr 2024-352
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34114000 Specialfordon, 34133000 Ledade lastbilar, 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar, 34134100 Lastbilar med flak, 34137000 Begagnade lastfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34142000 Kranbilar och dumprar, 34142100 Lastbilar med hissflak, 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144700 Nyttofordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000