2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pellets
Beskrivning: Upphandling av pellets samt leverans av dessa.
Intern identifierare: KS 2026/66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000