Huvudsaklig CPV-kod 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans och byte av entrémattor för upphandlande myndigheters löpande behov enligt upphandlingsdokument Hyra samt tvätt av entrémattor KS 2017/233.