199082-2017 - ÄndringSverige-Uddevalla: Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slaghack.
Referensnummer: SBN 2017/224
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar upphandlande myndigheters behov av tjänsten slaghack under avtalsperioden.